3… 2… 1… Rozpoczynamy FERIE POD SIATKĄ!25.01.2018

ferie2 Przed nami tak długo wyczekiwany czas odpoczynku – ferie! Dla wszystkich naszych podopiecznych jest to czas przerwy od szkoły, jednak nie od aktywności fizycznych i realizacji kolejnych siatkarskich planów. Już w najbliższy piątek mini siatkarki Gedanii oraz dwa zespoły młodziczek wyjeżdżają na obóz zimowy do Piwnicznej Zdrój.

Tam poza szlifowaniem siatkarskiego rzemiosła, po raz pierwszy oddamy się białemu szaleństwu i spróbujemy swoich sił na nartach, deskach, sankach i łyżwach. Wszyscy już odliczamy godziny do wyjazdu bo wierzymy, iż górski klimat zaprocentuje i do najbliższych rozgrywek przystąpimy ze zdwojoną siłą!

A co u starszych Gedanistek? Juniorki i kadetki przygotowują się do finałów wojewódzkich. W dniu dzisiejszym starsze zawodniczki rozegrają ostatni mecz II etapu ligi wojewódzkiej. Bez względu na wynik spotkania nasze zawodniczki zapewniły już sobie pierwsze miejsce i prawo organizacji finału wojewódzkiego, który zaplanowano na 02-04.02. Z pewnością jednak nasze zawodniczki chciałyby pozostać jedynym niepokonanym zespołem w rozgrywkach, a do tego w dzisiejszym meczu potrzebne jest zwycięstwo.

Kadetki natomiast udział i organizacje turnieju finałowego zapewniły już sobie z końcem listopada. Od tego czasu czynnie uczestniczą w meczach sparingowych i odgrywają coraz większą rolę w rozgrywkach starszej kategorii wiekowej. Finały tej kategorii zaplanowano na końcówkę ferii – 09-11.02.

W drugim tygodniu ferii nie zwalniamy tempa! Wzorem lat ubiegłych ruszają FERIE POD SIATKĄ czyli codzienne zajęcia dla wszystkich uczennic, które chcą dołączyć do naszej wielkiej, siatkarskiej rodziny. Treningi dla dziewcząt z klas II – VI odbywać się będą każdego dnia między 5, a 9 lutym w dwóch miejscach:

• SP nr 48, ul. Burzyńskiego 10 w godz. 15:30 – 17:00

• SP nr 72, ul. Kłosowa 3 w godz. 15:00 – 16:30

Na treningi zapraszamy oczywiście nasze mini siatkarki oraz wszystkie dziewczęta, które chciałaby rozpocząć swoją przygodę z siatkówką. Szczegółowych informacji udzielają nasi trenerzy: Maria Mróz 667 581 919, Paweł Kramek 604 182 923.

Zapraszamy! Prosimy o przekazanie informacji wszystkim zainteresowanym zawodniczkom oraz ich rodzicom.

  • Najbliższe mecze:

    mecz II ligi kobiet
    08.12.2018 r. (sobota), godz. 15:00
    Gedania Gdańsk - MKS Truso Elbląg
    hala ZSE w Gdańsku, Reja 25

  • Gedania Gdańsk, ul. Czarny Dwór 12/3, 80-505 Gdańsk, tel. 58 341 50 77