Wygrana z SMS Police w pięciu setach19.10.2018

phpwJsBxzW piątej kolejce II ligi kobiet nasz zespół pokonał po pięciu setach SMS Police. Zwycięstwo nie przyszło naszemu zespołowi łatwo. Pierwsza partia należała zdecydowanie do przeciwniczek, które wygrały zdecydowanie 25:16. Na szczęście w drugiej partii nasze zawodniczki wróciły do gry. Ograniczyliśmy liczbę błędów do minimum i w drugiej odsłonie to my triumfowaliśmy 25:19. Kolejne dwa sety miały bardzo wyrównany przebieg. Ostatecznie oba zespoły zwyciężały w nich naprzemiennie i do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był piąty set.

W nim nie podlegało już dyskusji, kto w danym dniu zasłużył na wygraną. Spokojna wygrana 15:5 i w całym spotkaniu 3:2 pozwoliła dopisać do tabeli punktowej cenne dwa oczka, które pozwoliły utrzymać trzecią lokatę w tabeli po pięciu kolejkach gier. W dniu dzisiejszym o godzinie 18:30 podejmiemy w meczu wyjazdowym lidera rozgrywek Enea Energetyk II Poznań. Emocje gwarantowane!

Gedania Gdańsk – SMS Police 3:2 (16:25, 25:19, 27:25, 22:25, 15:5)