Wygrana seniorek z Elblągiem!11.12.2018

POS_9799Zwycięstwem 3:0 zakończył się sobotni mecz II ligi kobiet pomiędzy naszym zespołem, a MKS Truso Elbląg. Nasze zawodniczki bardzo dobrze realizowały taktykę nakreśloną przez trenera skutecznie eliminując mocne punkty przeciwnika. Dzięki temu zwycięstwu mamy już 22 punkty w ligowej tabeli.

Pierwsze dwa sety przebiegały całkowicie pod nasze dyktando, konsekwentna taktyka w zagrywce pozwoliła na neutralizacje wyróżniających się zawodniczek przeciwnika. Prosta gra rywalek była dla nas czytelna. Skuteczny blok i obrona pozwoliły nam wygrać dwie premierowe odsłony do 16 i 12. Największych emocji dostarczyła trzecia partia lecz w niej również przez większą część seta prowadziliśmy. Wygrana 25:22 pozwoliła nam na dopisanie kolejnych trzech oczek do tabeli. Dobrze zagrał cały zespół nie pozwalając sobie na serie błędów.

Gedania Gdańsk – MKS Truso Elbląg 3:0 (25:16, 25:12, 25:22)