Martyna Podlaska z kolejnym powołaniem!07.04.2021

Martyna Podlaska po raz kolejny została powołana przez trenera Artura Wójcika na Zgrupowanie Kadry Narodowej U16, które odbędzie się w dniach 11-18 kwietnia 2021 r. w COS Giżycko. Konsultacja jest elementem przygotowań reprezentacji do Kwalifikacji do Mistrzostw Europy, które odbędą się w dniach 6-9 maja w Wałbrzychu. Rywalkami naszych dziewczyn będą reprezentacje Francji, Litwy i Holandii. Turniej finałowy Mistrzostw Europy odbędzie się na Węgrzech i Słowacji w terminie 10-18 lipca.

Życzenia Wielkanocne03.04.2021

Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, uśmiechu, rodzinnej atmosfery i mokrego poniedziałku. 

Juniorki młodsze trzecie w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski!24.03.2021

Trzecie miejsce w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski w Białymstoku zajął nasz zespół juniorek młodszych. Spotkania w grupie eliminacyjnej zakończyliśmy zwycięstwem nad Łaskovią Łask 3:0 i porażką z SMS Solna Wieliczka 0:3. Oznaczało to, że o awansie do kolejnej rundy rozgrywek zadecyduje wynik spotkania z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki, który zajął pierwsze miejsce w drugiej grupie eliminacyjnej. [czytaj dalej]

II ligę kobiet kończymy na siódmym miejscu!23.03.2021

W ostatnim meczu II ligi kobiet pokonaliśmy na wyjeździe zespół z Polic 3:0. Pierwsza partia przebiegała całkowicie pod nasze dyktando, skuteczna zagrywka i dobra współpraca na linii blok obrona spowodowała, że rywalki zdołały zdobyć w odsłonie jedynie 14 punktów. Pierwsza połowa drugiego seta była wyrównana, żaden z zespołów nie potrafił wypracować sobie więcej niż dwu punktowej przewagi. W drugiej części partii uzyskaliśmy jednak bezpieczną przewagę, która pozwoliła nam na pewne wygranie seta. [czytaj dalej]

Ostatni mecz II ligi kobiet zagramy w Policach!20.03.2021

Przed nami ostatni mecz II ligi kobiet. W spotkaniu wyjazdowym, które rozpocznie się o godzinie 17:00 podejmiemy SMS Police. W zależności od wyników ostatniej kolejki sezon zakończymy na miejscu szóstym, siódmym lub ósmym. Trzymajcie za nas kciuki!

Juniorki młodsze rozpoczynają walkę w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski!18.03.2021

Dziś walkę w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski w kategorii juniorek młodszych rozpoczną nasze zawodniczki. W turnieju, który rozegrany zostanie w Białymstoku zmierzymy się z SMS Solna Wieliczka, ŁMLKS Łaskovia Łask, KS BAS Białystok, ULKS Chobrzany, NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki. W pierwszym spotkaniu, które zostanie rozegrane dziś o godzinie 15:00 podejmiemy zespół z Wieliczki. Jutro o godzinie 11:00 czeka nas mecz z drużyną Łaskovii. Kolejnych przeciwników poznamy w piątek, będzie to uzależnione od wyników gier grupowych.

Martyna ze srebrem turnieju EEVZA!16.03.2021

Martyna Podlaska wraz z Reprezentacją Polski minikadetek zdobyła srebrny medal Mistrzostw Europy Wschodniej, które odbyły się na Łotwie. Po wygranych z Łotwą, Białorusią i Litwą, w finale turnieju nasze reprezentantki musiały uznać wyższość Rosji. Mecz był bardzo emocjonujący i wyrównany, niestety w każdym z trzech setów minimalnie górą były nasze przeciwniczki. Rywalki awansowały bezpośrednio do Mistrzostw Europy. Nasza drużyna będzie miała jeszcze szansę dostać się na nie poprzez majowe eliminacje. [czytaj dalej]

Wygrana z Elblągiem w II lidze kobiet!16.03.2021

Wygraną naszego zespołu 3:0 zakończyło się spotkanie 21 kolejki drugiej ligi kobiet, w którym zmierzyliśmy się na wyjeździe z MKS Energa Truso Elbląg. W całym meczu nasza przewaga nie podlegała dyskusji. Na początku każdego seta udawało nam się uzyskać przewagę, dzięki czemu szanse na zaprezentowanie swoich umiejętności w większym wymiarze czasowym otrzymały wszystkie zawodniczki. Do zakończenia rozgrywek ligowych pozostał nam jeden mecz. W najbliższą sobotę na wyjeździe zmierzymy się z SMS Police.

[czytaj dalej]

[1] [2] [3] [4] [120]
  • Najbliższy turniej:

    Ćwierćfinał MP Młodziczek
    11-13.06.2021 r., Świecie
    Turniej bez udziału kibiców!

  • Gedania Gdańsk, ul. Czarny Dwór 12/3, 80-505 Gdańsk, tel. 58 341 50 77