Martyna ze srebrem turnieju EEVZA!16.03.2021

Martyna Podlaska wraz z Reprezentacją Polski minikadetek zdobyła srebrny medal Mistrzostw Europy Wschodniej, które odbyły się na Łotwie. Po wygranych z Łotwą, Białorusią i Litwą, w finale turnieju nasze reprezentantki musiały uznać wyższość Rosji. Mecz był bardzo emocjonujący i wyrównany, niestety w każdym z trzech setów minimalnie górą były nasze przeciwniczki. Rywalki awansowały bezpośrednio do Mistrzostw Europy. Nasza drużyna będzie miała jeszcze szansę dostać się na nie poprzez majowe eliminacje. [czytaj dalej]

Wygrana z Elblągiem w II lidze kobiet!16.03.2021

Wygraną naszego zespołu 3:0 zakończyło się spotkanie 21 kolejki drugiej ligi kobiet, w którym zmierzyliśmy się na wyjeździe z MKS Energa Truso Elbląg. W całym meczu nasza przewaga nie podlegała dyskusji. Na początku każdego seta udawało nam się uzyskać przewagę, dzięki czemu szanse na zaprezentowanie swoich umiejętności w większym wymiarze czasowym otrzymały wszystkie zawodniczki. Do zakończenia rozgrywek ligowych pozostał nam jeden mecz. W najbliższą sobotę na wyjeździe zmierzymy się z SMS Police.

[czytaj dalej]

Dwie wygrane Polek, o 16 Martyna zagra o złoto14.03.2021

Dwie wygrane zaliczyła nasza Reprezentacja w kolejnych spotkaniach Mistrzostw EEVZA. Nasze reprezentantki pokonały Białoruś i Litwę bez straty seta. W drugim spotkaniu okazję do gry w większym wymiarze czasu otrzymała nasza zawodniczka Martyna Podlaska. W drugim i trzecim secie meczu Martyna zdobyła łącznie 10 punktów (7 atakiem, 2 blokiem i 1 zagrywką). Dziś o godzinie 16 nasza kadra w finale podejmie Rosję, która również zdecydowanie wygrała wszystkie swoje spotkania eliminacyjne. [czytaj dalej]

II liga wraca do gry, juniorki młodsze zagrają sparingi!13.03.2021

Dziś o godzinie 14:00 w Elblągu nasz zespół seniorek rozegra mecz w ramach 21. kolejki II ligi kobiet. Naszym przeciwnikiem będzie Energa MKS Truso. Z kolei juniorki młodsze, które przygotowują się do Ćwierćfinału Mistrzostw Polski czekają dwa mecze kontrolne. Dziś w Stężycy zagramy z GKS Wieżyca 2011 Stężyca, w poniedziałek z Gdyńską Akademią Siatkówki.

Polki z Martyną w składzie pokonały gospodynie na początek turnieju EEVZA12.03.2021

Od wygranej 3:0 z Łotwą rozpoczęły Mistrzostwa Europy Wschodniej EEVZA nasze reprezentantki U-16. Zawodniczka naszego klubu Martyna Podlaska na boisku pojawiła się pod koniec pierwszej i trzeciej partii. Wszystko wskazuje na to, że dzisiejszy mecz z Białorusią, która wczoraj pokonała Litwę 3:0, będzie kluczowy dla układu grupy eliminacyjnej. Spotkanie zostanie rozegrane o godzinie 16 czasu polskiego. Bezpośredni awans do mistrzostw Europy U-16, które rozegrane zostaną w połowie lipca na Węgrzech i Słowacji wywalczy jedynie zwycięzca turnieju. [czytaj dalej]

Martyna Podlaska z powołaniem na turniej EEVZA!10.03.2021

Zawodniczka naszego klubu – Martyna Podlaska znalazła się w ścisłej 14 osobowej Reprezentacji Polski U16 na turniej EEVZA (Mistrzostwa Europy Wschodniej). Turniej odbędzie się od dziś do niedzieli w łotewskim Daugavpils. Nasza reprezentacja trafiła do grupy B. Rywalkami naszej kadry w grupie eliminacyjnej będą: Łotwa (11 marca, godzina 19:00), Białoruś (12 marca, godzina 17:00) i Litwa (13 marca, godzina 17:00). W drugiej grupie zagrają Ukraina, Rosja, Gruzja i Estonia. Najlepsze drużyny z turnieju zakwalifikują się do Mistrzostw Europy. Trzymamy mocno kciuki za Martynę i pozostałe reprezentantki!

Martyna Podlaska z kolejnym powołaniem do kadry U16!04.03.2021

Zawodniczka naszego klubu Martyna Podlaska uczestniczy w kolejnym zgrupowaniu Kadry Narodowej Młodziczek U16, które odbywa się w Giżycku. Konsultacja jest bezpośrednim przygotowaniem naszej reprezentacji do Mistrzostw EEVZA, które odbędą się na Łotwie w dniach 10-15 marca 2021 roku. Martyna, trzymamy mocno za Ciebie kciuki!

Juniorki młodsze poznały rywalki w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski!04.03.2021

Dziś w siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej odbyło się losowanie grup Ćwierćfinałowych Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych. W wyniku losowania nasz zespół turniej swój rozegra w Białymstoku. Naszymi przeciwnikami będą KS BAS Białystok, ULKS Chobrzany, NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki, SMS Solna Wieliczka i ŁMLKS Łaskovia Łask. Zawody odbędą się w dniach 18-21.03.2021 roku.

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [121]
  • Najbliższy mecz:

    II liga kobiet
    Gedania Gdańsk - UKŻPS Kościan
    09.10.2021 r. (sobota)

  • Gedania Gdańsk, ul. Czarny Dwór 12/3, 80-505 Gdańsk, tel. 58 341 50 77