Turnieje w Aleksandrowie Łódzkim i Malborku28.12.2018

Przerwę świąteczno-noworoczną nasze zespoły wykorzystują na udział w turniejach towarzyskich oraz treningi. Zespół kadetek wyjechał do Aleksandrowa Łódzkiego na silnie obsadzony Międzynarodowy Turniej o Puchar Wojewody Łódzkiego. Tam nasze siatkarki rywalizują z przeciwniczkami z Mińska (Białoruś), Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa oraz Aleksandrowa Łódzkiego. Z kolei w Malborku w ramach XIV Sylwestrowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Miasta Malborka spotkania rozgrywa nasz drugi zespół młodziczek. Trzymamy kciuki za nasze zespoły!

Wesołych Świąt!24.12.2018

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim kibicom i sympatykom klubu wszelkiej pomyślności, czasu pełnego wiary, nadziei i rodzinnych spotkań. Wesołych Świąt!

Zawodniczki, trenerzy i zarząd Gedanii Gdańsk

Porażka w czterech setach z SMS Police na koniec roku24.12.2018

W ostatnim spotkaniu rozegranym w tym roku kalendarzowym ulegliśmy zespołowi SMS Police 1:3. Mecz od początku był bardzo wyrównany, drużyny naprzemiennie zdobywały punkty, a wynik oscylował w okolicy remisu. W pierwszym secie popełniliśmy zbyt dużo błędów w zagrywce i przyjęciu, by myśleć o wygranej. Mimo to tą partie przegraliśmy jedynie dwoma punktami, co dawało nadzieję na wygraną w kolejnej odsłonie. [czytaj dalej]

Młodziczki I zwycięskie w turnieju I ligi22.12.2018

Nasz I zespół młodziczek zwyciężył w turnieju I ligi. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Stowarzyszenia Nasza Gedania.

link do artykułu

Ostatni mecz seniorek w tym roku!22.12.2018

W ostatnim meczu w tym roku zaprezentuje się nasz zespół seniorek. Spotkanie rozegramy w Policach z miejscowym SMSem. Początek meczu o godzinie 15:00. Po 14. kolejkach nasz zespół z 23 punktami zajmuje piąte miejsce w tabeli, SMS z 17 oczkami jest na miejscu ósmym.

Kolejny turniej młodziczek już dziś!19.12.2018

Wyjątkowo w dniu dzisiejszym odbędzie się kolejny turniej ligowy ligi wojewódzkiej młodziczek. Nasz pierwszy zespół na hali Szkoły Podstawowej nr 48 w Gdańsku, mieszczącej się przy ulicy Burzyńskiego 10, podejmie zespoły KaEmKi Starogard Gdański i GKS Wieżyca 2011 Stężyca. Początek zawodów o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!

Wyrównane mecze młodziczek II w turnieju trzeciej ligi18.12.2018

Dwa wyrównane spotkania rozegrał nasz zespół młodziczek II w ostatnim turnieju trzeciej ligi wojewódzkiej. Zwycięstwo i porażka pozwoliły naszemu zespołowi na pozostanie w tej klasie rozgrywkowej. Zawody rozpoczęliśmy od spotkania z Gdyńską Akademią Siatkówki. Po pierwszym wygranym secie, w drugim górą były zawodniczki z Gdyni. Po wyrówanym tie-breaku niestety musieliśmy uznać wyższość rywalek. [czytaj dalej]

Przegrana po tie-breaku z KS Pałac Bydgoszcz18.12.2018

Przegraną po tie-breaku zakończyło się sobotnie spotkanie II ligi kobiet, w którym nasz zespół podjął rezerwy KS Pałac Bydgoszcz. Mecz rozpoczął się od wyrównanej gry z obu stron,  później przewagę zaczęły osiągać wyżej notowane zawodniczki z Bydgoszczy. Gdy przewaga wzrosła do trzech punktów nasi trenerzy poprosili o pierwszą przerwę na żądanie. Rywalki lepiej zagrywały i przyjmowały zagrywkę, krótkie momenty dobrej gry to było za mało na dobrze dysponowany zespół rywalek. [czytaj dalej]

[1] [3] [4] [5] [6] [7] [88]
  • Najbliższe mecze:

    Ćwierćfinał MP Juniorek
    21.02.2019 r. (czwartek), 16:00
    KS BAS Białystok - Gedania Gdańsk
    Białystok, hala ZSP nr 5, Magnoliowa 13

  • Gedania Gdańsk, ul. Czarny Dwór 12/3, 80-505 Gdańsk, tel. 58 341 50 77