Kolejne zwycięstwo juniorek11.12.2016

Zaledwie godzinę trwał mecz V kolejki ligi wojewódzkiej juniorek. Przeciwnik w całym spotkaniu zdołał zdobyć jedynie 34 punkty. Nasz zespół zdobywał punkty seriami, tracąc na chwilę koncentracje jedynie w środkowej fazie seta drugiego. Tym zwycięstwem przypieczętowaliśmy awans do finału wojewódzkiego juniorek, który rozegramy w dniach 3-5.02.2017 r.
[czytaj dalej]

Łatwe zwycięstwo kadetek z Czarnymi Słupsk10.12.2016

Zgodnie z planem zakończyło się drugie spotkanie kadetek rozegrane w dniu dzisiejszym. Po jednostronnym spotkaniu nasze zawodniczki pokonały przyjezdne ze Słupska. Różnica dzieląca oba zespoły była szczególnie widoczna w dwóch pierwszych odsłonach, w których to nasze zawodniczki wygrały do 10 i 11.
[czytaj dalej]

Awans do kolejnego etapu kadetek II10.12.2016

Kadetki II swoje spotkanie wygrały bez straty seta. Tym samym zapewniły sobie awans do kolejnego etapu rozgrywek.  Pierwsze dwa sety to kontrola naszego zespołu od początku do końca. Nasze dziewczyny były lepsze we wszystkich elementach, a skuteczna zagrywka i szczelny blok pozwoliły wygrać zdecydowanie kolejno do 16 i 13. Największych emocji dostarczył set trzeci.
[czytaj dalej]

Przegrana kadetek w Rumi10.12.2016

Niestety w pierwszym meczu rozegranym dzisiejszego dnia, nasz pierwszy zespół kadetek uległ zespołowi APS Rumia 0:3. Mecz rozpoczął się od prowadzenia przeciwniczek i do końca pierwszego seta nie mogliśmy dogonić rywala i rozegrać kilku dobrych akcji z rzędu. Premierowa odsłona zakończyła się wysoką przewagą zespołu w Rumi. Kolejny set niestety zaczął się w ten sam sposób lecz w drugiej połowie seta nasze zawodniczki zaczęły doganiać przeciwnika.
[czytaj dalej]

Plany na najbliższy weekend09.12.2016

W dniu dzisiejszym najmłodsze zawodniczki biorą udział w Mikołajkowym turnieju młodziczek w Starogardzie Gdański. A w sobotę i niedzielę rozegramy cztery spotkania. Grać będą kadetki, kadetki II i juniorki. Pierwsze na plac boju wyjdą zawodniczki trenera Pawła Kramka, które w sobotę o godzinie 10:00 w wyjazdowym spotkaniu, podejmą Akademię Piłki Siatkowej Rumia.
[czytaj dalej]

Zwycięstwo juniorek w Rumi05.12.2016

Zwycięstwem 3:1 zespołu juniorek zakończył się mecz IV kolejki rozegrany w Rumi. Spotkanie zaczęliśmy od kilku punktowego prowadzenia, dobra zagrywka i szczelny blok pozwoliła nam odskoczyć na kilka punktów. Prowadzenie było okazją do przeprowadzenia zmian i dania szansy zaprezentowania się pozostałym zawodniczkom zespołu. Z bezpieczną przewagą zakończyliśmy seta pierwszego.
[czytaj dalej]

Spadek do IV ligi młodziczek II mimo zwycięstwa05.12.2016

Mimo zwycięstwa w pierwszym spotkaniu 2:0 nasz najmłodszy zespół nie zdołał utrzymać się w III lidze. W drugim spotkaniu uległ zawodniczkom APS Rumia 0:2 i stosunek małych punktów zadecydował o tym, że zajął trzecie miejsce w tabeli, co oznacza spadek do IV ligi.
[czytaj dalej]

Powrót do I ligi młodziczek05.12.2016

Nasz zespół wygrał turniej II ligi młodziczek rozegrany w niedziele w Żukowie. Pierwszy mecz to nasza znaczna przewaga we wszystkich elementach i zwycięstwo bez straty seta. W drugim spotkaniu nasz zespół po przegranym pierwszym secie potrafił się pozbierać i wygrać kolejne dwie partie, dzięki którym w turnieju, który zostanie rozegrany 18 grudnia zagramy ponownie w I lidze młodziczek.
[czytaj dalej]

[1] [67] [68] [69] [70] [71] [106]
  • Najbliższy mecz:


  • Gedania Gdańsk, ul. Czarny Dwór 12/3, 80-505 Gdańsk, tel. 58 341 50 77