Zwycięstwo za trzy punkty kadetek II05.12.2016

Zwycięstwem naszego zespołu 3:1 zakończył się wyjazdowy mecz kadetek II. Wszystkie sety były bardzo wyrównane i z wyjątkiem seta drugiego kończyły się grą na przewagi. Większą determinacje w końcówkach zachowały nasze zawodniczki. Dzięki zwycięstwu przed ostatnią kolejką wskoczyliśmy na drugie miejsce w tabeli II ligi grupy B i jeżeli zwyciężymy w meczu ostatniej kolejki za trzy punkty z zespołem z Człuchowa, zagramy w barażach o finał wojewódzki kadetek.
[czytaj dalej]

Trzy zwycięskie sety kadetek w Stężycy03.12.2016

W Stężycy nasz zespół kadetek zwyciężył w trzech setach. Wygrana jednak nie przyszła łatwo. Każda z odsłon zaczynała się od kilku punktowego prowadzenia gospodyń. Inicjatywę udało nam się przejąć jedynie w secie drugim i wygrać zdecydowanie. Pierwszy i trzeci set to zwycięstwa po nerwowych końcówkach.
[czytaj dalej]

Zwycięstwo i porażka w turnieju młodziczek03.12.2016

Zwycięstwo i porażkę zanotował nasz zespół młodziczek w turnieju I ligi wojewódzkiej. Ze względu na niekorzystny wynik trzeciego meczu turnieju nie pozwoliło to na utrzymanie w tej lidze. Już jutro jednak turniej II ligi, który rozegrany zostanie w Żukowie i szansa na powrót do elity.
[czytaj dalej]

Pracowity weekend przed nami01.12.2016

Pracowity weekend przed naszymi zespołami młodzieżowymi. Najwięcej spotkań przed zespołem młodziczek trenera Witolda Jagły. Już jutro (piątek) drużyna ta wybierze się do Redy, by rozegrać zaległy turniej ligi wojewódzkiej młodziczek. Przeciwnikami naszego zespołu prócz gospodarza – TKS Reda Ciechocino, będzie zespół GKS Wieżyca 2011 Stężyca. Od wyników meczów piątkowych zależeć będzie to, gdzie nasze młodziczki rozegrają, już zgodnie z terminarzem, turniej niedzielny.
[czytaj dalej]

Szybkie zwycięstwo juniorek27.11.2016

Żadnych problemów nie sprawił drużynie juniorek naszego klubu zespół UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdańsk. Po bardzo słabym początku w naszym wykonaniu i pozwoleniu na zdobycie kilkunastu punktów w secie pierwszym przeciwnikowi, kolejne sety to pełna dominacja naszej drużyny we wszystkich elementach. Mecz był okazją do przećwiczenia zagrywki i współpracy bloku z obroną w warunkach meczowych. Dzięki wypracowaniu wysokiej przewagi w drugim i trzecim secie, staraliśmy się dużo piłek grać do środkowych i zawodniczek w drugiej linii.
[czytaj dalej]

Juniorki zagrają w Pruszczu Gdańskim26.11.2016

Ten weekend wyjątkowo jest mniej intensywny dla naszych zespołów młodzieżowych. Tylko drużyna juniorek rozegra swoje spotkanie. W niedzielnym meczu wyjazdowym, w ostatniej kolejce pierwszej rundy, podopieczne trenera Mateusza Chyla zmierzą się z zamykającym tabelę zespołem UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański. Mecz zostanie rozegrany na hali sportowej Zespołu Szkół nr 4 w Pruszczu Gdańskim, mieszczącej się przy ulicy Kasprowicza 16 o godzinie 10:00.

Uwaga szkółka!24.11.2016

Jutrzejszy (piątkowy) trening szkółki grupy zaawansowanej (klasy V – VI) rozpocznie się wyjątkowo pół godziny później tj. o godzinie 17:30.

Awans do III ligi wojewódzkiej młodziczek II20.11.2016

Coraz wyżej – młodziczki wygrywają drugi turniej ligowy! Siatkarki drugiego zespołu młodziczek ENERGA Gedania Gdańsk w minioną niedzielę w Gdyni rozegrały kolejny turniej w ramach ligi wojewódzkiej tej kategorii. W tzw. „czwartej” lidze po drugiej stronie siatki stanęły gospodynie Alpat Gdynia i MTS Kwidzyn II. Pierwszy mecz z Gdyniankami podopieczne Marii Mróz rozpoczęły od mocnego uderzenia w polu serwisowym i wysokiego prowadzenia 9:2.
[czytaj dalej]

[1] [68] [69] [70] [71] [72] [106]
  • Najbliższy mecz:


  • Gedania Gdańsk, ul. Czarny Dwór 12/3, 80-505 Gdańsk, tel. 58 341 50 77