Łatwe zwycięstwo juniorek20.11.2016

Żadnych problemów nie sprawił naszym juniorkom zespół MKS Olimpijczyk Gdańsk. Nasze siatkarki były lepsze w każdym z elementów, nie dając przeciwnikowi zdobyć w żadnym z setów więcej niż 17 punktów. Mimo wysokiego zwycięstwa, nasza gra nie była doskonała. Trenerzy rotowali składem dając możliwość pokazania się na boisku wszystkim zawodniczkom.
[czytaj dalej]

Wygrana młodziczek w lidze kadetek20.11.2016

Zespół młodziczek I zbierający doświadczenie w lidze wojewódzkiej kadetek we wczorajszym spotkaniu pokonał zespół UKS Libero MOS Starogard Gdański bez straty seta. Warto wspomnieć o fakcie, iż nasze dziewczyny musiały radzić sobie bez dwóch czołowych zawodniczek tego zespołu: Mai Malczewskiej i Aleksandry Justki, które przebywają na zgrupowaniu reprezentacji Polski minikadetek przed mistrzostwami EEVZA.
[czytaj dalej]

Zwycięstwo juniorek w meczu towarzyskim18.11.2016

W dniu wczorajszym rozegraliśmy mecz kontrolny z zespołem II ligi Akademii Piłki Siatkowej Rumia. Spotkanie było bardzo wyrównane i wartościowe pod względem szkoleniowym. Po dobrej grze w trzech pierwszych setach i minimalnych zwycięstwach w nich przyszedł set czwarty, w którym to lepsze okazały się przyjezdne. Nasza gra była dobrym prognostykiem przed niedzielnym meczem z MKS Olimpijczyk Gdańsk, który rozegramy na hali ZSE w Gdańsku przy ulicy Reja 25. 
[czytaj dalej]

Dwa spotkania i turniej młodziczek przed nami17.11.2016

Nasze zespoły młodzieżowe w najbliższy weekend czeka turniej i dwa spotkania. Najmłodsze siatkarki prowadzone przez trener Marię Mróz turniej młodziczek rozegrają w Gdyni. W niedzielnych zawodach, których gospodarzem będzie zespół Alpatu nasze siatkarki powalczą o awans do III ligi wojewódzkiej. Stawkę uzupełni zespół MTS Kwidzyn II. Pierwszy zespół młodziczek trenera Witolda Jagły, dzień wcześniej, w ramach ligi wojewódzkiej kadetek o godzinie 13:00 na hali ZKPiG nr 12 w Gdańsku przy ulicy Burzyńskiego 10 rozegra swoje spotkanie z UKS Libero MOS Starogard Gdański.
[czytaj dalej]

Malczewska i Justka w kadrze Polski minikadetek13.11.2016

Po zakończonym w Szczyrku zgrupowaniu najzdolniejszych młodych zawodniczek przyszedł czas na powołania do kadry Polski minikadetek. Z trzech reprezentujących nasz klub zawodniczek (Maja Malczewska, Aleksandra Justka, Laura Walewska), dwóm pierwszym udało się dostać do 14-osobowej reprezentacji na listopadowy turniej. W dniach 22-28 listopada w Anapie wezmą one udział w Mistrzostwach Wschodnioeuropejskiej Regionalnej Federacji (EEVZA).
[czytaj dalej]

Wygrana po tie-breaku w Starogardzie Gdańskim13.11.2016

Zwycięstwem kadetek II po tie-breaku zakończył się dzisiejszy mecz rozegrany w Starogardzie Gdańskim. Bardzo dobre w wykonaniu naszych zawodniczek były szczególnie sety pierwszy i piąte. W meczu wyróżniły się szczególnie rozgrywająca Aleksandra Justka i środkowa bloku Laura Walewska. Dzięki zwycięstwu nasz zespół ma już 8 puntów w tabeli II ligi grupy B. Kolejne spotkanie w tej kategorii wiekowej rozegramy u siebie w kolejną sobotę z zamykającym tabelę UKS Libero MOS Starogard Gdański.
[czytaj dalej]

Turniej mini siatkówki z okazji Święta Niepodległości za nami12.11.2016

Mini siatkarki zespołu ENERGA Gedania uczciły Święto Niepodległości 11 listopada na sportowo. W pierwszym w tym sezonie turnieju mini siatkówki organizowanym przez nasz klub wystartowało 30 siatkarek. Dziewczęta rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych. W „rzucance” swoje siły sprawdziły najmłodsze zawodniczki, które w treningach uczestniczą dopiero od kilku miesięcy. Druga kategoria to „single” dla zawodniczek z dłuższym stażem, w której trzeba było wykazać się podstawowymi umiejętnościami jak odbicia oburącz sposobem górnym i dolnym.
[czytaj dalej]

Juniorki wygrywają sparing z okazji Święta Niepodległości12.11.2016

W dniu wczorajszym nasz zespół złożony z juniorek i kadetek rozegrał mecz kontrolny z zespołem Akademii Piłki Siatkowej Rumia trenera Roberta Sawickiego. Trenerzy umówili się na pięć setów bez względu na wynik. Podopieczne trenera Mateusza Chyla zwyciężyły we wszystkich partiach. Dwie pierwsze miały bardzo wyrównany przebieg, w trzech kolejnych naszym zawodniczkom udało się uzyskać kilku punktową przewagę i zachować ją do końca seta.
[czytaj dalej]

[1] [69] [70] [71] [72] [73] [106]
  • Najbliższy mecz:


  • Gedania Gdańsk, ul. Czarny Dwór 12/3, 80-505 Gdańsk, tel. 58 341 50 77