Uwaga szkółka!11.11.2016

W dniu 11 listopada trening grupy zaawansowanej odbędzie się o godzinie 13:00 na hali ZKPiG nr 12 w Gdańsku przy ulicy Burzyńskiego 10.

Plany na długi weekend10.11.2016

Już jutro juniorki i kadetki naszego zespołu wezmą udział w turnieju piłki siatkowej z okazji Święta Niepodległości. Turniej zostanie rozegrany od godziny 10 w Rumi. W tym samym czasie nasze najmłodsze siatkarki będą walczyły w wewnętrznym turnieju singli i rzucanki na hali ZKPiG nr 12 w Gdańsku przy ulicy Burzyńskiego 10. Dzień później młodziczki I i II rozegrają sparing. A w niedzielę o godzinie 13:30 odbędzie się mecz kadetek II. Podopieczne trenera Witolda Jagły w meczu wyjazdowym podejmą zespół KaEmKa Starogard Gdański.

Młodziczki II utrzymują się w IV lidze06.11.2016

Drugi turniej rozgrywek ligi wojewódzkiej młodziczek rozegrały dziś podopieczne trener Marii Mróz. Po turnieju eliminacyjnym miejsce w IV lidze poza naszym zespołem wywalczyły drużyny z Żukowa i Człuchowa. Pierwszy mecz gdańszczanki rozegrały z zespołem z Kaszub. Mimo znakomitego rozpoczęcia spotkania od 4:0, błędy w przyjęciu zagrywki i wiele nieporozumień w obronie doprowadziły do przegrania seta 25:17. Druga partia wyglądała znacznie lepiej. Wróciła siła w zagrywce i skuteczność w ataku.
[czytaj dalej]

Zwycięstwo kadetek w Słupsku06.11.2016

Zwycięstwem zespołu kadetek 3:0 zakończył się sobotni mecz rozegrany w Słupsku. Nasze zawodniczki po jednostronnym pojedynku, bez większego wysiłku pokonały zajmujące ostatnie miejsce w tabeli I ligi kadetek, zawodniczki ze Słupska. Dzięki temu zwycięstwu nasze zawodniczki przesunęły się na drugie miejsce w tabeli ligi wojewódzkiej i do prowadzącego APS Rumia tracą tylko jedno oczko.
[czytaj dalej]

Porażka kadetek II w Człuchowie05.11.2016

Porażką kadetek II 1:3 zakończył się sobotni mecz rozegrany w Człuchowie. Po zwycięstwie w inauguracyjnej partii, kolejne trzy sety padły łupem starszych i bardziej doświadczonych gospodyń. Nasz zespół wystąpił w mocno okrojonym składzie. Szansę pokazania się otrzymały zawodniczki na co dzień rezerwowe. Dziewczyny zagrały dobre spotkanie, walczyły o każdy punkt, jednak do zwycięstwa zabrakło zgrania.
[czytaj dalej]

Pracowity weekend przed naszymi grupami młodzieżowymi03.11.2016

W najbliższy weekend wystąpią kadetki I i II oraz młodziczki II naszego zespołu. Pierwsze na plac boju wyjdą kadetki prowadzone przez trenera Pawła Kramka. W meczu wyjazdowym w sobotę o godzinie 17:00 zmierzą się one z drużyną TPS Czarni Słupsk. Kolejnego dnia wystąpią nasze najmłodsze młodziczki prowadzone przez trener Marię Mróz.
[czytaj dalej]

Walewska, Malczewska i Justka na zgrupowaniu kadry Polski minikadetek!03.11.2016

Po bardzo dobrym występie reprezentacji województwa pomorskiego podczas Turnieju Nadziei Olimpijskich w Spale, na którym nasze zawodniczki, wraz z koleżankami z innych klubów z województwa, prowadzone przez trenera Witolda Jagłę zajęły I miejsce, przyszło czas na powołanie na zgrupowanie kadry Polski minikadetek. Laura Walewska, Maja Malczewska i Aleksandra Justka, bo o nich mowa, od niedzieli do jutra biorą udział w zgrupowaniu w SMS PZPS Szczyrk.
[czytaj dalej]

Uwaga szkółka!31.10.2016

W dniu dzisiejszym i jutrzejszym (poniedziałek i wtorek) treningi szkółki siatkarskiej nie odbywają się.

[1] [70] [71] [72] [73] [74] [106]
  • Najbliższy mecz:


  • Gedania Gdańsk, ul. Czarny Dwór 12/3, 80-505 Gdańsk, tel. 58 341 50 77