Cztery medale na Otwartych Mistrzostwach Gdyni!19.09.2018

Ged1Cztery medale Otwartych Mistrzostw Gdyni zdobyły nasze zawodniczki. Nasz zespół stanął na dwóch najwyższych stopniach podium w kategorii juniorek oraz zdobył złoty i brązowy medal turnieju młodziczek.

Komplet wyników:

Juniorki:

Gedania Gdańsk I 2:0 UKS GAS (25:14, 25:14)
Gedania Gdańsk II 2:0 Wieżyca 2011 Stężyca (25:20, 25:19)
Gedania Gdańsk I 0:2 Gedania Gdańsk II (20:25, 21:25)
Gedania Gdańsk II 2:0 Warmiss Volley Olsztyn (25:23, 25:18)
Gedania Gdańsk I 2:0 Wieżyca  2011 Stężyca (25:14, 25:18)
UKS GAS 0:2 Gedania Gdańsk II (17:25, 20:25)
Warmiss Volley Olsztyn 1:2 Gedania Gdańsk I (11:25, 25:16, 12:15)

Młodziczki:

UKS GAS II 0:2 Gedania Gdańsk I (25:16, 25:17)
Reda Ciechocino 1:2 Gedania Gdańsk I (25:22, 16:25, 9:15)
UKS GAS I 2:0 Gedania Gdańsk II (25:23, 25:21)
UKS GAS II 0:2 Gedania Gdańsk II (7:25, 21:25)
Gedania Gdańsk II : UKS Reda (25:20, 25:16)
Gedania Gdańsk I 2:1 Gedania Gdańsk II (25:20, 23:25, 15:10)
UKS GAS I 0:2 Gedania Gdańsk I (14:25, 23:25).

Klasyfikacja juniorek:

1. Gedania Gdańsk II (zespół seniorek wystąpił poza konkurencją)
2. Gedania Gdańsk I
3. Wieżyca 2011 Stężyca
4. UKS Gdyńska Akademia Siatkówki
5. Warmiss Volley Olsztyn

Klasyfikacja młodziczek:

1. Gedania Gdańsk I
2. UKS Gdyńska Akademia Siatkówki I
3. Gedania Gdańsk II
4. UKS Reda Ciechocino
5. UKS Gdyńska Akademia Siatkówki IINajlepszą zawodniczką turnieju MVP w kategorii juniorek wybrano Wiktorię Piszczek, najlepszą zawodniczką Gedanii I: Sandrę Mazurek, najlepszą zawodniczką Gedanii II: Paulinę Labudda. W kategorii młodziczek MVP wybrano Wiktorię Jaśko, najlepszą zawodniczką pierwszego zespołu została Agnieszka Cieślik, drugiego Kinga Błaszkiewicz.
Składy naszych zespołów:

seniorki / juniorki:

Gedania I Gdańsk: Wiktoria Kwiatkowska, Sandra Mazurek, Oliwia Treder, Marcela Trzcińska, Zofia Przyradzka, Wiktoria Piszczek, Laura Walewska, Agata Hrycyk, Katarzyna Pietrzyk, Kinga Domjan.

Gedania II Gdańsk: Magdalena Antoniak, Lena Krzyżanowska, Monika Gorzka, Sandra Korusiewicz, Angelika Wilczyńska, Agata Łopuska, Paulina Labudda, Patrycja Bućko, Paulina Jankowska, Agata Skindel.

trenerzy: Mateusz Chyl, Witold Jagła.

młodziczki:

Gedania I Gdańsk: Paulina Bańkiewicz, Agnieszka Cieślik, Wiktoria Jaśko, Anna Stybor, Ewa Płocharczyk, Kinga Łukomska, Maja Wielgus, Aleksandra Liedtke, Agata Pluta, Wiktoria Wojdaś, Olga Jagiełło, Maria Szczudrawy, Dominika Żmudzińska, Weronika Kloskowska, Agata Mielnikow.

trener: Paweł Kramek

Gedania II Gdańsk: Kinga Błaszkiewicz, Oliwia Mach, Klara Kowalska, Małgorzata Kremer, Zuzanna Bułakowska, Zofia Rogowska, Julia Kuzora, Marta Reszke, Martyna Podlaska, Aleksandra Liedtke, Dominika Suświłło, Julia Jachimowska.

trener: Witold Jagła.

W najbliższy piątek II liga rozegra spotkanie towarzyskie z zespołem MKS Truso Elbląg. Mecz odbędzie się na hali Zespołu Szkół Energetycznych w Gdańsku o godzinie 16:30. Zespół młodziczek II weźmie udział w turnieju piłki siatkowej w Pucku.

  • Najbliższe mecze:

    mecz II ligi kobiet
    17.10.2018 r. (środa), godz. 17:00
    Gedania Gdańsk - SMS Police
    hala ZSE w Gdańsku, ul. Reja 25

  • Gedania Gdańsk, ul. Czarny Dwór 12/3, 80-505 Gdańsk, tel. 58 341 50 77