Druga porażka kadetek z GAS Gdynia07.01.2020

IMG_2013W meczu rewanżowym kadetek o prawo organizacji turnieju finałowego mistrzostw województwa ponownie lepsze okazały się zawodniczki z Gdyni. Przegrywamy po raz drugi w tym samym stosunku, co oznacza, że turniej finałowy odbędzie się w Gdyni. To zdecydowanie nie był nasz dzień, dwa pierwsze sety wygrały zawodniczki GASu co pogrzebało nasze szanse na organizacje turnieju finałowego. Momenty dobrej gry mieliśmy w trzeciej odsłonie, którą wygraliśmy. Czwarty set należał ponownie do gospodyń, które wygrały w całym spotkaniu 3:1.

Nam pozostaje dobrze przygotować się do turnieju, który odbędzie się w dniach 14-16 lutego.

Gedania Gdańsk – Gdyńska Akademia Siatkówki 1:3 (21:25, 17:25, 25:19, 17:25)