Dziewiąte miejsce kadetek w Mońkach06.07.2017

20170704_143329Na dziewiątym miejscu w turnieju półfinałowym kadetek uplasowała się para naszego klubu Oliwia Treder/Dominika Fedyniak. Nasze zawodniczki rozpoczęły zmagania od potyczki z parą klubu UKS Absolwent Sport-Club Olsztyn – Weronika Tyszka/Małgorzata Pieśko. Po łatwo wygranym pierwszym secie, w kolejnym przyszło rozprężenie, przeciwniczki złapały wiatr w żagle i to one łatwo triumfowały. W decydującym secie walka trwała punkt za punkt, górą 13:15 okazały się być rywalki. To zmusiło nasz zespół do rywalizacji po prawej stronie drabinki brazylijskiej. Drugie spotkanie nasza drużyna rozegrała z parą MLKS Foto Ola Ostróda. Po trzysetowym pojedynku wygrały nasze zawodniczki. W kolejnym meczu podjęliśmy zawodniczki z MUKS Joker Świecie – Annę Krawczyk i Maję Trybuła. Po wyrównanym pojedynku, zwyciężyły rywalki, w setach do 18 i 20, a nam pozostało zadowolić się zajęciem miejsc 9-12.