Gedania gospodarzem mistrzostw województwa młodziczek!09.02.2020

młodziczki2Nasz zespół młodziczek zdobył najwięcej punktów w rozgrywkach eliminacyjnych, dzięki czemu w dniach 22-23.02.2020 r. będzie gospodarzem mistrzostw województwa w tej kategorii wiekowej. W ostatnich zawodach eliminacyjnych, grając bez kapitan Kingi Błaszkiewicz i z przeziębionymi zawodniczkami przegraliśmy 0:2 z Gdyńską Akademią Siatkówki i wygraliśmy 2:0 z Akademią Piłki Siatkowej Rumia.

W najbliższy weekend w ramach przygotowań do finału wojewódzkiego weźmiemy udział w silnie obsadzonym turnieju towarzyskim młodziczek w Konstantynowie Łódzkim.

Gedania Gdańsk – Gdyńska Akademia Siatkówki 0:2 (17:25, 21:25)

Gedania Gdańsk – Akademia Piłki Siatkowej Rumia 2:0 (25:11, 25:22)

Skład naszego zespołu: Zofia Rogowska, Zofia Binduga, Martyna Rytlewska, Martyna Podlaska, Małgorzata Kremer, Oliwia Mach, Maria Szczudrawa, Marta Reszke, Oliwia Drobnik, Dominika Żmudzińska, Julia Jachimowska, Weronika Drywa.

trener: Witold Jagła.