Juniorki minimalnie gorsze w sparingu20.04.2018

30742865_2064188006955269_962412861483646976_nNasz zespół juniorek przygotowujący się do turnieju półfinałowego o wejście do II ligi kobiet uległ w meczu towarzyskim liderkom Przodkowskiej Ligi Piłki Siatkowej zespołowi Positive Team 1:2. Pierwszy i trzeci set miał najbardziej wyrównany przebieg. W drugim secie rywalki osiągnęły kilku punktowe prowadzenie na początku partii, które konsekwentnie powiększały.

Nasza gra była bardzo nierówna, potrafiliśmy zdobywać punkty seriami przy swojej zagrywce, jak i tracić je seriami w wyniku niedokładnych przyjęć i błędów indywidualnych. Mamy ostatni tydzień na poprawę błędów. W dniach 27-29.04. rozegramy na hali Zespołu Szkół Energetycznych w Gdańsku turniej barażowy. Naszymi przeciwnikami będą zespoły TKS-T Budowlani Toruń oraz Enea Energetyk Poznań.

Gedania Gdańsk – Positive Team 1:2 (21:25, 15:25, 25:21)