Juniorki pokonały Rumię!08.10.2017

22386584_1799261993447873_1078044631_n

Nasz zespół juniorek udanie rozpoczął rozgrywki o mistrzostwo województwa, w trzech setach pokonując APS Rumia. W dwóch pierwszych partiach nasz zespół był zdecydowanie lepszy w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Niestety w trzecim secie nasze zawodniczki zbytnio się rozprężyły i to zespół z Rumi objął prowadzenie 12:6. Na szczęście dziewczyny w porę wróciły do swojej wcześniejszej dobrej gry, doprowadzając do remisu 17:17. Decydujące punkty zostały zdobyte przez nasz zespół, wygrywając w ostatnim secie do 20, a w całym spotkaniu 3:0.

Gedania Gdańsk – Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3:0 (25:12, 25:15, 25:20)

Skład naszego zespołu: Wiktoria Kwiatkowska, Marcela Trzcińska, Natalia Mazurkiewicz, Marta Dąbrowska, Zuzanna Hinc, Wiktoria Piszczek, Paulina Jankowska, Weronika Dybała, Agata Łopuska, Maja Malczewska.

trenerzy: Mateusz Chyl, Witold Jagła.