Juniorki trzecie w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski! Do awansu zabrakło jednego seta!21.02.2022

jun

Trzecie miejsce w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski Juniorek, który został rozegrany w Opolu w dniach 17-20.02.2022 r. zajął nasz zespół tej kategorii wiekowej. Do awansu do grona szesnastu najlepszych zespołów w Polsce zabrakło nam jednego seta. Turniej rozpoczęliśmy od pojedynku z gospodyniami turnieju – Eco Uni Opole. Po wyrównanym pojedynku musieliśmy uznać wyższość rywalek. Szkoda bardzo czwartego seta, gdzie przy stanie 22:18 dla naszego zespołu przeciwniczki zdobyły siedem punktów z rzędu i wygrały całe spotkanie 3:1.

W kolejnych spotkaniach pokonaliśmy SMS Ostróda 3:0, Stal Mielec 3:1 i Łaskovię Łask 3:1. Niestety nie wystarczyło to do awansu do dalszych etapów rozgrywek. Zadecydował o tym gorszy bilans setów. Nasz zespół kończy więc rozgrywki na 17 miejscu w Polsce.