Kadetki II wygrywają z Ogólniakiem!08.10.2017

22323242_1445373198851550_766040358_nSezon rozpoczęty od zwycięstwa w trzech setach, kadetki II wygrywają z Ogólniakiem! Znakomicie rozpoczął występy w lidze wojewódzkiej kadetek nasz drugi zespół. Podopieczne trener Marii Mróz na własnym boisku pokonały przeciwniczki z Nowego Dworu Gdańskiego 3:0. W pierwszych dwóch setach nasz zespół bardzo dobrze przyjmował, co przyczyniło się do wielu punktów zdobytych przez zawodniczki atakiem.

Mocna zagrywka uniemożliwiła rywalkom wyprowadzenie kończących akcji. W trzecim secie problemy z przyjęciem i niedokładna gra w obronie Gedanistek doprowadziły do kilku punktowej przewagi przeciwniczek. Odrabianie strat i późniejsza gra punkt za punkt, pozwoliła jednak na szczęśliwe wygranie trzeciej partii i całego spotkania zasłużenie 3:0.

Gedania II Gdańsk – Ogólniak Nowy Dwór Gdański 3:0 (25:15, 25:16, 27:25)

Skład naszego zespołu: Magdalena Zioło, Agnieszka Zioło, Agata Radawiec, Agata Dejnakowska, Kamila Fiedorowicz, Kinga Gomółka, Patrycja Bućko, Wiktoria Jaśko, Karolina Malon, Natalia Patoka, Julia Szawlińska. Katarzyna Świniarska trener: Maria Mróz.