Kadetki II z kompletem zwycięstw kończą pierwszą rundę ligi wojewódzkiej!06.11.2017

23555161_1474499869272216_473570849_oPierwsza runda rozgrywek drugiej ligi wojewódzkiej kadetek grupy B została zakończona, a na jej szczycie zbierający doświadczenie zespół młodziczek Gedanii! Podopieczne trener Marii Mróz do kompletu zwycięstw dołożyły wygraną z zespołem UKS Libero MOS Starogard Gdański. Do tej pory nasz przeciwnik przegrał tylko z drużyną MTS-u Kwidzyn dlatego do Starogardu dziewczęta jechały bardzo zmobilizowane.

W pierwszym i drugim secie gedanistki narzuciły swoje tempo gry, dobrą grą blokiem i skutecznym atakiem budowały coraz większą przewagę. W trzecim secie duże rozluźnienie, 8 zepsutych zagrywek i problemy z przyjęciem poskutkowały przegraną do 21. W czwartym secie pełna mobilizacja całego zespołu, dużo mniejsza liczba błędów własnych i wzmocnienie zagrywki zaprocentowały! W konsekwencji wygrywamy ostatni set i całe spotkanie 3:1.

Gedania II Gdańsk – UKS Libero MOS Starogard Gdański 3:1 (25:17 , 25:7, 21:25, 25:21)

Skład naszego zespołu: Magdalena Zioło, Agnieszka Zioło, Agata Radawiec, Agata Dejnakowska, Kinga Gomółka, Katarzyna Świniarska, Patrycja Bućko, Wiktoria Jaśko, Karolina Malon, Zuzanna Możyszek, Nikola Kałuża, libero: Natalia Patoka, Julia Szawlińska.

trener: Maria Mróz.