Kolejne cenne doświadczenia młodziczek II20.11.2017

20171119_124131Kolejne cenne doświadczenia zebrał zespół młodziczek II. W turnieju ligi wojewódzkiej, który został rozegrany na hali ZSPiG nr 12 w Gdańsku (Burzyńskiego 10) podejmowaliśmy bardzo wymagające drużyny z Redy i Stężycy. Największych emocji dostarczył pierwszy set meczu rozegranego z przeciwniczkami ze Stężycy, przegrany przez nasz zespół 26:28.

W pozostałych setach niestety zdecydowanie górą były nasze rywalki. Mimo porażek momentami nasza gra napawała optymizmem. Poprzez grę w takich spotkaniach zespół nabiera doświadczenia, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Stowarzyszenie Nasza Gedania Gdańsk – UKS Reda Ciechocino 0:2 (16:25, 14:25)

Stowarzyszenie Nasza Gedania Gdańsk – GKS Wieżyca 2011 Stężyca (26:28, 16:25)