Kolejne cenne doświadczenia zespołu młodziczek!26.11.2019

mlodziczki2Kolejne cenne doświadczenie zebrał nasz zespół młodziczek. W spotkaniu starszej kategorii wiekowej podjęliśmy drużynę Energa Czarni Słupsk. Pierwsze spotkanie z tym zespołem trwało pięć setów, więc z pewnością i tym razem kibice szykowali się na wyrównany pojedynek. I chyba nikt się nie zawiódł. Już pierwszy set dostarczył dużych emocji. Wygrały go przyjezdne 26:24. Kolejne sety zdobywane były naprzemiennie, w obu padł ten sam wynik 25:20.

Partie czwarta i piąta należały do nas, wygraliśmy je po wyrównanej walce 25:22 i 15:10, wygrywając 3:2, rewanżując się za porażkę w pierwszym spotkaniu. W tabeli grupy A, po sześciu meczach z ośmioma punktami na koncie zajmujemy ostatecznie czwarte miejsce.

Gedania II Gdańsk – Energa Czarni Słupsk 3:2 (24:26, 25:20, 20:25, 25:22, 15:10)