Maraton meczów naszych zespołów przed nami!21.11.2020

seniorki5W ciągu najbliższych kilku dni czeka nas aż osiem meczów naszych zespołów. Siatkarskie emocje rozpoczną kadetki, które w sobotę o godzinie 10:00 w Zespole Szkół Energetycznych w Gdańsku podejmą Akademię Piłki Siatkowej Rumia. Sobotni wieczór to mecz II ligi Kobiet, w którym zmierzymy się na wyjeździe z zespołem UKŻPS Kościan. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.

W niedzielę zagrają dwa zespoły młodziczek oraz ponownie druga liga. Podopieczne trenera Witolda Jagły w ramach turnieju I ligi młodziczek podejmą u siebie drużyny Akademii Piłki Siatkowej Rumia I i SPS Lębork I.  Z kolei drugi zespół prowadzony przez trenerkę Marię Mróz z przeciwniczkami zmierzy się w Starogardzie Gdańskim. Rywalkami poza zespołem gospodarzy – drużyną KaEmKi będzie UKS Piast Kobylnica. Oba turnieje rozpoczną się o godzinie 10:00.

Trzy godziny później na parkiet w Mogilnie wyjdą nasze seniorki, by walczyć o kolejne ligowe punkty z drużyną Sokoła. Na deser w poniedziałek czeka nas mecz zespołu juniorek. Zespół trenera Pawła Kramka w spotkaniu ligi wojewódzkiej podejmie MKS Olimpijczyk Gdańsk. Początek spotkania o godzinie 17:00. Trzymajcie mocno kciuki za nasze drużyny!

 • Najbliższy mecz:

  II liga kobiet
  Gedania Gdańsk - MKS Truso Elbląg
  28.11.2020 r. (sobota), godz. 15:00
  Hala ZSE w Gdańsku, ul. Reja 25
  Mecz bez udziału kibiców!

 • Gedania Gdańsk, ul. Czarny Dwór 12/3, 80-505 Gdańsk, tel. 58 341 50 77