Młodziczki II weekend kończą ze zmiennym szczęściem01.11.2017

IMG_0650W trzecim turnieju eliminacyjnym nasz młodszy zespół młodziczek zajął drugie miejsce, odnosząc zwycięstwo i notując porażkę. W pierwszym spotkaniu udało się pokonać zespół Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gdański I. Pierwszy set przebiegał całkowicie pod nasze dyktando, górowaliśmy nad przeciwnikiem we wszystkich elementach pewnie wygrywając pierwszą partie.

W drugim secie rywalkom udało się zdobyć 19 oczek. W drugim spotkaniu nasza drużyna zmierzyła się z zawodniczkami z Żukowa. Po zwycięstwie w pierwszym secie 25:20, nasz zespół przegrał seta drugiego 12:25. Niestety w tie-breaku ponownie to przeciwniczki wygrały 15:8 i w całym spotkaniu 2:1.

Stowarzyszenie Nasza Gedania Gdańsk – Olimpijczyk APS Trefl Pruszcz Gdański I 2:0 (25:7, 25:19)

Stowarzyszenie Nasza Gedania Gdańsk – GKS Żukowo 1:2 (25:20, 12:25, 8:15)