Przegrana juniorek po tie-breaku06.11.2018

5bd4c03aa5621_oTie-breakiem zakończyło się spotkanie ligi wojewódzkiej juniorek. Mecz był pełen zwrotów akcji i zakończył się po dużych kontrowersjach. Sytuacja na boisku zmieniała się jak w kalejdoskopie. Lepiej pierwszego seta rozpoczęły przyjezdne, które objęły kilku punktowe prowadzenie. To nie zraziło jednak naszych dziewcząt, które w końcówce dogoniły rywali, a nawet wyszły na prowadzenie.

Gdy wydawało się, że set padnie naszym łupem, końcówkę lepiej rozegrały przeciwniczki i to one zwyciężyły 23:25. Przyjezdne poszły za ciosem i wygrały również drugą partię. Nasze dziewczyny jednak się nie poddały, wygrały trzecią i czwartą partię doprowadzając do tie-breaka. Ten po wielu kontrowersyjnych decyzjach sędziów wygrały przeciwniczki.

Gedania Gdańsk – UKS Orzeł Malbork 2:3 (23:25, 17:25, 25:22, 25:13, 11:15)