Przegrana seniorek po tie-breaku!14.01.2019

5bdf0493d9715_pPrzegraną 2:3 zakończył się mecz 19 kolejki II ligi kobiet przeciwko KS Spójni Stargard. Rywalki od początku postawiły bardzo wysoko poprzeczkę. W pierwszym secie nasz zespół miał problemy ze skończeniem pierwszej akcji, przeciwniczki dobrze zagrywały i broniły, co przyczyniło się do ich zdecydowanego zwycięstwa. W drugiej partii poprawiliśmy ten element i dzięki naszej dobrej zagrywce przejęliśmy inicjatywę w tej odsłonie i pewnie ją wygraliśmy.

Trzeci set był najbardziej wyrównany, w końcówce udało nam się wyjść na kilku punktowe prowadzenie i zwyciężyć 25:21. Niestety kolejne dwie partie padły łupem gości i to one wyjechały z Gdańska z dwoma punktami. W tabeli przed ostatnimi trzema kolejkami zrobił się straszny ścisk i to one zadecydują o parach rundy play-off.

Gedania Gdańsk – KS Spójnia Stargard 2:3 (15:25, 25:14, 25:21, 16:25, 9:15)