Przegrana z KS Pałac II Bydgoszcz w czterech setach!08.11.2020

seniorki3W zaległym meczu trzeciej kolejki II ligi kobiet przegraliśmy z drużyną KS Pałac Bydgoszcz II 1:3. Spotkanie rozpoczęło się od naszego prowadzenia 2:0, jednak rywalki szybko odrobiły straty. Przeciwniczki dobrze zagrywały i skutecznie atakowały, co pozwoliło im na zbudowanie przewagi i wygranie pierwszego seta. Obraz meczu nie uległ zmianie w drugiej partii, którą przegraliśmy zdecydowanie, zdobywając w całej odsłonie jedynie piętnaście oczek. Przebudzenie nastąpiło dopiero w trzecim secie. Objęliśmy kilku punktowe prowadzenie, które utrzymywaliśmy aż do jego końcówki.

Wtedy nastąpiła pogoń zespołu z Bydgoszczy. Mimo naszego prowadzenia 24:19, drużyna Pałacu zdobyła sześć punktów z rzędu i miała piłkę meczową. To nie podłamało jednak naszych zawodniczek, które zdołały wygrać tego seta w stosunku 27:25. W czwartej odsłonie prowadziliśmy wyrównaną grę do stanu 20:21, niestety cztery ostatnie oczka zdobyły rywalki i to one mogły cieszyć się ze zwycięstwa.

Gedania Gdańsk – KS Pałac Bydgoszcz II 1:3 (19:25, 15:25, 27:25, 20:25)