Punkt kadetek w meczu z Rumią24.10.2018

20171217_102804Punkt w meczu ligi wojewódzkiej kadetek udało się zdobyć naszemu pierwszemu zespołowi. Początek należał do drużyny gości, zawodniczki z Rumi prowadziły 7:5 oraz 12:8, wtedy to udało nam się, dzięki dobrej zagrywce Katarzyny Świniarskiej oraz ofiarnej grze w obronie całego zespołu, zdobyć dziewięć punktów z rzędu. Tą przewagę utrzymaliśmy do końca seta wygrywając 25:16.

Początek kolejnej partii znów należał do przyjezdnych, objęły one prowadzenie 5:1, które udało nam się jednak od razu odrobić. Niestety znów do głosu doszły rywalki i za chwilę prowadziły już 13:7, nie załamało to jednak naszych dziewczyn. Dobra zespołowa gra, kilka zagrywek Kingi Domjan i był remis po 14. W końcówce odsłony udało nam się uzyskać kilku punktową przewagę, którą utrzymaliśmy do samego końca. Niestety kolejne trzy sety należały do przeciwniczek i to one cieszyły się ze zwycięstwa.

Gedania Gdańsk – Akademia Piłki Siatkowej Rumia 2:3 (25:16, 25:21, 21:25, 18:25, 13:15)

Skład naszego zespołu: Katarzyna Świniarska, Zuzanna Możyszek, Agata Dejnakowska, Agata Hrycyk, Lena Krzyżanowska, Kamila Fiedorowicz, Kinga Domjan, Karolina Malon, Agata Radawiec, Anna Stybor, Patrycja Bućko.

trener: Maria Mróz