Ważna wygrana z GKS Wieżyca 2011 Stężyca w II lidze kobiet!03.02.2020

seniorki21Zwycięstwem 3:1 zakończył się mecz II ligi kobiet przeciwko zespołowi GKS Wieżyca 2011 Stężyca. Spotkanie było bardzo wyrównane i pełne emocji. Pierwszego seta na przewagi wygrały przyjezdne. W drugim górą była nasza drużyna. W trzeciej odsłonie mimo tego, że przeciwnik prowadził już 24:21 i miał trzy piłki setowe, zdołaliśmy odrobić zaległości i wygrać tą partie. Podbudowani tym zwycięstwem i niesieni dopingiem żywiołowo dopingującej publiczności w czwartym secie uzyskaliśmy kilku punktową przewagę, której nie oddaliśmy już do końca meczu.

Dopisujemy do tabeli bardzo ważne trzy punkty i z 34 punktami na koncie zajmujemy po 19 kolejce czwartą lokatę.

Gedania Gdańsk – GKS Wieżyca 2011 Stężyca 3:1 (25:27, 25:22, 26:24, 25:20)