Wygrana 3:0 ze Stężycą w II lidze kobiet! Dziś kolejne spotkanie!03.10.2020

steziWygrywamy z zespołem GKS Wieżyca 2011 Stężyca 3:0 w meczu II ligi kobiet! Mimo zwycięstwa bez straty seta trzeba przyznać, że nie przyszło to nam łatwo. Pierwsze dwa sety były bardzo wyrównane i kończyły się grą na przewagi. W nich wykazaliśmy się większym doświadczeniem i przechyliliśmy szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Podobny przebieg miała trzecia partia, w której przez większość seta wynik oscylował w okolicy remisu. Dopiero w końcówce uzyskaliśmy kilku punktową przewagę, która pozwoliła nam na zwycięstwo w tej odsłonie 25:19 i całym meczu 3:0.

Gedania Gdańsk – GKS Wieżyca 2011 Stężyca 3:0 (28:26, 25:23, 25:19)

Skład naszego zespołu:

Magdalena Antoniak, Wiktoria Jaśko, Julia Zaremba, Maja Trybuła, Zofia Przyradzka, Anna Łozowska, Bianka Fudali, Aleksandra Czyjak, Angelika Wilczyńska, Wiktoria Piszczek, Aleksandra Rafalska, Patrycja Bućko, Paulina Jankowska, Kinga Domjan.

trenerzy: Mateusz Chyl, Paweł Kramek.

Kolejne spotkanie już dziś o godzinie 18:00. Na hali MOSiR w Rumi (ul. Mickiewicza 49) zmierzymy się z drużyną Akademii Piłki Siatkowej Rumia. Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że w zespole gospodyń wystąpią trzy zawodniczki, które reprezentowały barwy naszego Klubu w poprzednim sezonie (Sandra Mazurek, Monika Gorzka, Magdalena Orlicka). Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na trybuny!