Wygrana kadetek po tie-breaku z APS Rumia!26.11.2019

IMG_1554W spotkaniu rewanżowym ligi wojewódzkiej kadetek nasz zespół pokonał Akademię Piłki Siatkowej Rumia 3:2. Zwycięstwo nie przyszło nam łatwo, a do rozstrzygnięcia meczu potrzebny był tie-break. W pierwszym secie lepsze były przeciwniczki. W kolejnych partiach zaczęliśmy grać lepiej i wygraliśmy kolejno do 19 i 22. Niestety w czwartej odsłonie ponownie lepsze okazały się zawodniczki z Rumi.

Piąty set zaczęliśmy jednak zdecydowanie lepiej osiągając szybko bezpieczną przewagę, którą utrzymaliśmy do samego końca. Wygrywamy całe spotkanie 3:2 i pozostajemy jedynym niepokonanym zespołem grupy B.

Gedania Gdańsk – Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3:2 (22:25, 25:19, 25:22, 18:25, 15:6)