Wygrana po tie-breaku kadetek II29.10.2018

44990998_346068645955536_743900696583077888_nZwycięstwem w pięciu setach zakończył się sobotni mecz kadetek II. Nasz zespół pokonał SPS Lębork, choć zwycięstwo nie przyszło łatwo. Co więcej, nasz zespół przegrywał już 0:2, mimo to nie poddał się i po końcowym gwizdku mógł cieszyć się ze zwycięstwa. Całe spotkanie było bardzo wyrównane i aż dwie partie były rozstrzygnięte przewagą zaledwie dwóch oczek.

Niestety oba te sety wygrały przyjezdne, a były to pierwsza i druga partia. To nie załamało naszych zawodniczek, które w kolejnych setach potrafiły przechylić szalę na swoją korzyść i zwyciężyć kolejno do 21 i 17. Do rozstrzygnięcia potrzebny był tie-break. W nim podbudowane zwycięstwami w trzeciej i czwartej odsłonie, nasze dziewczyny nie dały już sobie wydrzeć zwycięstwa, wygrywając 15:9, a cały mecz 3:2

Gedania Gdańsk – SPS Lębork 3:2 (27:29, 23:25, 25:21, 25:17, 15:9)