Wygrana z Bydgoszczą w czterech setach06.12.2021

palac

Wygraną w czterech setach zakończyło się spotkanie 10. kolejki II ligi kobiet, w którym na własnym parkiecie podjęliśmy KS Pałac Bydgoszcz II. W pierwszej partii po naszym dobrym początku i uzyskaniu kilku punktowej przewagi gra wyrównała się, a wynik oscylował w okolicy remisu. Od stanu 13:13, udało nam zbudować przewagę, której nie oddaliśmy już do końca odsłony wygrywając 25:17. Drugiego seta lepiej rozpoczęły przyjezdne, które wyszły na prowadzenie. Duża ilość błędów własnych nie pozwoliła nam podjąć walki w tym secie, przegraliśmy tą partię 20:25.

Kolejną odsłonę znów lepiej rozpoczęły zawodniczki z Bydgoszczy. Po przerwie przy stanie 0:4 nasze zawodniczki wróciły jednak do swojej dobrej gry wygrały w tym secie 25:17, a w czwartej partii 25:16. Wynik ten oznacza, że po 10 rozegranych kolejkach z 17 punktami na koncie zajmujemy czwarte miejsce w ligowej tabeli. O kolejne punkty przyjdzie nam się zmierzyć w meczu wyjazdowym z bezpośrednim sąsiadem w tabeli – drużyną UKŻPS COCCODRILLO Kościan.

Gedania Gdańsk – KS Pałac Bydgoszcz II 3:1 (25:17, 20:25, 25:17, 25:16)