Wygrana z Energa MKS Truso Elbląg w trzech setach!10.01.2021

gediW zaległym meczu 10 kolejki II ligi kobiet pokonaliśmy zespół z Elbląga w trzech setach. Pierwsze dwie partie przebiegały całkowicie pod nasze dyktando, dobra zagrywka i skuteczna gra blok-obrona pozwoliły nam na łatwą wygraną, przy jednoczesnej możliwości zaprezentowania się na boisku naszych młodych zawodniczek, w dużym wymiarze czasowym. Największych emocji dostarczył trzeci set. Na początku objęliśmy kilku punktowe prowadzenie, jednak rywalki nie zamierzały odpuścić i walczyły do końca. Przeciwniczki zdołały zniwelować straty do stanu 18:17, jednak końcówka należała do nas. Wygraliśmy tego seta 25:19 i w całym spotkaniu 3:0. Dzięki tej wygranej awansowaliśmy na siódme miejsce w tabeli. Po dwunastu rozegranych meczach mamy na koncie 21 punktów.

Gedania Gdańsk – Energa MKS Truso Elbląg 3:0 (25:15, 25:7, 25:19)