Wygrana z UKS Szamotulanin Szamotuły w trzech setach!20.12.2021

ged1

Wygraną 3:0 zakończyło się spotkanie 12 kolejki II ligi kobiet, w którym to w meczu domowym podjęliśmy Biofarm Szamotulanin Szamotuły. Pierwszy set był bardzo wyrównany aż do stanu 16:13, w którym to w polu serwisowym pojawiła się Patrycja Bożek. Przy jej zagrywce, przy dobrej grze we wszystkich elementach całego zespołu, zdobyliśmy dziewięć punktów z rzędu i wygraliśmy seta do 13. W pozostałych dwóch partiach trwała wyrównana walka punkt za punkt jednak to nasza drużyna schodziła w nich zwycięska. Obie odsłony zakończyły się wynikiem 25:22. Zwycięstwo to oznacza, że przerwę świąteczno-noworoczną spędzimy na trzecim miejscu w tabeli z 21 punktami na koncie.

Gedania Gdańsk – Biofarm Szamotulanin Szamotuły 3:0 (25:13, 25:22, 25:22)