Wyrównane spotkania młodziczek II23.10.2017

IMG_0652Niedzielny turniej, w którym wziął udział młodszy zespół młodziczek, był bardzo wyrównany. Oba spotkania z udziałem naszego zespołu zakończyły się dopiero po tie-breakach. W pierwszym spotkaniu udało się pokonać zespół KaEmKi Starogard Gdański. W drugim spotkaniu nasza drużyna zmierzyła się z zawodniczkami z Żukowa. Po porażce w pierwszym secie 19:25, nasz zespół pewnie wygrał seta drugiego 25:14. Niestety w tie-breaku to przeciwniczki zwyciężyły 15:8.

Stowarzyszenie Nasza Gedania Gdańsk – KaEmKa Starogard Gdański 2:1

Stowarzyszenie Nasza Gedania Gdańsk – GKS Żukowo 1:2 (19:25, 25:14, 8:15)