Zgrupowanie w Piwnicznej Zdrój zakończone05.02.2018

27545351_2025222754429234_742815340664708593_nNiestety wszystko co dobre szybko się kończy i wraz z mijającym pierwszym tygodniem ferii zakończył się także nasz obóz zimowy w Małopolsce.
Przez siedem dni 45 siatkarek czyli 2 zespoły młodziczek i mini siatkarki pod opieką 4 trenerów Gedanii bardzo aktywnie spędzali czas w malowniczo położonej nad rzeką Poprad miejscowości Piwniczna Zdrój.

To jak wyglądał każdy z naszych dni doskonale podsumowała jedna z naszych zawodniczek słowami:
„Z pamiętnika Gedanistki…

Minął kolejny dzień naszego obozu. Dzień jak każdy poprzedni, rozpoczyna się od pobudki o godzinie 7 rano. Wszystkie zawodniczki budzone są przez naszego najcudowniejszego trenera Pawła Kramka, poprzez zapalenie światła, które prawie wcale nie przeszkadza w otworzeniu oczu 🙂.

Następnie idziemy na pyszne śniadanie. Po nim szybko zakładamy grube ubrania na narty i snowboard, zanosimy sprzęt do autokaru i wyruszamy na stok. Z autokaru wszystkie (wcale niezmęczone) z uśmiechami na twarzach wysiadamy i pod opieką naszych instruktorów wjeżdżamy wyciągiem na górę stoku. Po 3 godzinach bardzo intensywnej jazdy, bardzo głodne wracamy do naszego sanatorium na obiad.

Po obiedzie wreszcie mamy czas na wymarzony odpoczynek. Po nim długo wyczekiwany trening w pięknej hali sportowej. Następnie wszystkie idziemy na kolacje, a potem na jeszcze jeden trening, na którym gramy naszą ligę obozową.
Po bardzo wyczerpującym dniu nareszcie można wziąć ciepły prysznic i pójść spać. Przed nami jeszcze kilka dni, które na pewno będą pełne emocji i ciekawych zajęć.”

Dumni jesteśmy, ponieważ każda z gedanistek doskonale opanowała umiejętność jazdy na nartach, a później mimo nawarstwiającego się zmęczenia dzielnie trenowała w hali.

Mamy nadzieje, że górski klimat i ogromna dawka świeżego powietrza, którą codziennie zażywały nasze siatkarki już niedługo zaprocentują w rozgrywkach.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wyjazdu na naszym klubowym Facebooku.

Link do galerii zdjęć z obozu

Już od dziś ruszamy z treningami na miejscu w sali SP 48 na Burzyńskiego, od rana treningi młodziczek, a od godziny 15:30 zajęcia szkółki siatkarskiej.

  • Najbliższe mecze:

    mecz II ligi kobiet
    08.12.2018 r. (sobota), godz. 15:00
    Gedania Gdańsk - MKS Truso Elbląg
    hala ZSE w Gdańsku, Reja 25

  • Gedania Gdańsk, ul. Czarny Dwór 12/3, 80-505 Gdańsk, tel. 58 341 50 77