Zwycięstwo juniorek w sparingu!24.09.2017

22047367_1783097675064305_1238703605_oBardzo dobrze zaprezentował się nasz zespół juniorek w meczu towarzyskim z Akademią Piłki Siatkowej Rumia. Po pierwszym wygranym secie, kolejne dwie partie należały do rywalek. W kolejnych setach nasze zawodniczki ograniczyły liczbę błędów popełnianych w polu serwisowym oraz poprawiły przyjęcie. Zaczęły również bronić więcej piłek, co przełożyło się na zwycięstwa w dwóch kolejnych setach i całym spotkaniu 3:2. Sparing był bardzo wartościowy. Wynik i gra pozwala z optymizmem czekać na początek rozgrywek ligi wojewódzkiej juniorek, który nastąpi już 8 października.

Gedania Gdańsk – Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3:2 (25:19, 14:25, 17:25, 25:19, 25:23)

Skład zespołu: Klaudia Strysik, Wiktoria Kwiatkowska, Kornelia Kłopecka, Marcela Trzcińska, Natalia Mazurkiewicz, Zuzanna Hinc, Wiktoria Piszczek, Paulina Jankowska.

trener: Mateusz Chyl