Zwycięstwo kadetek ze Stężycą w czterech setach08.10.2017

22345389_1799013933472679_2002085708_oZwycięstwem w czterech setach zakończyło się pierwsze spotkanie ligi wojewódzkiej kadetek. Początek meczu miał bardzo wyrównany przebieg, żaden z zespołów nie potrafił wypracować sobie więcej niż trzy punktowej przewagi. Dopiero seria zagrywek, rozgrywającej bardzo dobre spotkanie Marty Dąbrowskiej, powiększyła nasze prowadzenie z 17:14 na 23:14. Mimo, iż przeciwniczki zbliżyły się do nas w końcówce, to pierwszy set padł naszym łupem. W drugiej partii rywalki doprowadziły do wyrównania w setach. Na szczęście trzecia i czwarta partia należała do nas, a poza Martą, wyróżniającą się zawodniczką w naszym zespole była Maja Malczewska.

Gedania I Gdańsk – GKS Wieżyca Stężyca 3:1 (25:21, 22:25, 25:18, 25:23)

Skład naszego zespołu: Weronika Dybała, Maja Malczewska, Marta Dąbrowska, Agata Łopuska, Laura Walewska, Zuzanna Jagła, Kinga Domjan, Martyna Misiuro, Marta Bobkowska, Klaudia Samulewska, Julietta Potasznik, Lena Krzyżanowska, Weronika Adamik, Aleksandra Witek, Alicja Iwaniec.

trenerzy: Witold Jagła, Mateusz Chyl.