Zwycięstwo za trzy punkty w drugiej lidze!03.12.2018

POS_9614Zwycięstwem 3:1 zakończył się sobotni mecz II ligi kobiet z APS Rumia. Nasze dziewczyny były górą w pierwszym, drugim i czwartym secie. Dzięki wygranej dopisujemy ważne trzy punkty do ligowej tabeli. Pierwszy set miał bardzo wyrównany przebieg, a wynik oscylował w okolicy remisu, który utrzymywał się do stanu 20:20. Wtedy na zagrywkę zadaniowo weszła Marcela Trzcińska i przy jej dobrym serwisie oraz dobrej grze całego zespołu udało się zdobyć pięć punktów z rzędu.

To wyraźnie podłamało rywalki, które w kolejnej odsłonie nie potrafiły wrócić do swojej gry i zasłużenie przegrały. Kawał dobrej siatkówki pokazały natomiast w trzeciej partii zdecydowanie pokonując nasz zespół. W czwartym secie wróciliśmy jednak do swojej dobrej gry, wygrywając 25:15 i stawiając tym samym kropkę nad i.

Gedania Gdańsk – Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3:1 (25:20, 25:16, 13:25, 25:15)