Zwycięstwo za trzy punkty z Politechniką Poznańską!26.11.2018

POS_0388Ważne trzy punkty do tabeli II ligi kobiet dopisały nasze seniorki. Zespół nasz pokonał SKF Forex Politechnikę Poznańską 3:1. Pierwsze dwa sety były bardzo wyrównane, oba zespoły naprzemiennie zdobywały punkty seriami. W pierwszym secie górą okazała się być nasza drużyna, w drugiej partii triumfowały przeciwniczki. W trzeciej partii dzięki dobrej zagrywce i grze w obronie udało nam się osiągnąć kilku punktową przewagę, co pozwoliło na dokonanie przez trenera zmian.

Czwarta odsłona to również nasze pewne prowadzenie przez cały, które udało się utrzymać aż do końca. Zdobywamy trzy ważne punkty do ligowej tabeli II ligi kobiet.

Gedania Gdańsk – SKF Forex Politechnika Poznańska 3:1 (25:23, 22:25, 25:16, 25:21)